Meno kolektyvų vadovai

Moterų choro „Medeina“ chorvedė
Giedra Markevičienė
Tel. +370 685 11653
e. p. medeina@rokiskiokc.lt

Folkloro ansamblio „Saulala“ vadovė-folkloristė
Dalia Deksnienė
Tel. +370 615 37327
e. p. saulala@rokiskiokc.lt

Vyrų vokalinio ansamblio „Sėliai“ vadovas-atlikėjas

Algis Bagdonas

Pramoginių šokių kolektyvų „Pašok", „Mažieji vakariukai" ir linijinių šokių kolektyvo „Sirenos" vadovė-choreografė
Aušra Skruodienė
Tel. +370 682 28992
e. p. choreografe.ausra@rokiskiokc.lt

Jaunimo studijos „Echora“ vadovė
Evelina Akatjeva
Tel. +370 625 41049
e. p. echora@rokiskiokc.lt

Folkloro ansamblio „Saulala“ vadovas-akompaniatorius
Eugenijus Deksnys
Tel. +370 615 37326
e. p. saulala@rokiskiokc.lt

Tremtinių choro „Vėtrungė“ vadovė-akompaniatorė
Jurgita Raugienė
Tel. +370 662 37784
e. p. vetrunge@rokiskiokc.lt

Vaikų folkloro ansamblio „Ratatuto“ vadovė
Aušra Kežutienė
Tel. +370 642 24241
e. p. ratatuto@rokiskiokc.lt

Istorinių šokių kolektyvo „Saltare la Lavanda“, senjorų judesio studijos „Nuotaika“ vadovė
Kristiana Kemundrytė
Tel. +370 611 20442
e. p. choreografe.kristiana@rokiskiokc.lt

Vokalinės grupės „Bella Fa" vadovė
Rasa Šakalienė
Tel. +370 686 23628
e. p. bellafa@rokiskiokc.lt

Vaikų vokalinės grupės „Akoladė“ vadovė
Aurelija Trasykė
Tel. +370 686 94691
e. p. akolade@rokiskiokc.lt

Folkloro ansamblio „Gastauta“ vadovė
Nida Lungienė
Tel. +370 698 34039
e. p. gastauta@rokiskiokc.lt

Pagalbinis darbuotojas folkloro ansambliui „Gastauta"
Vytautas Statulevičius
Tel. +370 683 52087
e. p. gastauta.vytautas@rokiskiokc.lt